ההשקעה המוצלחת – על ההשקעה בזהב כבר שמעתם?

בתקופה האחרונה אנו מקבלים פניות רבות מצד גולשים שמבקשים לדעת מה הן ההצלחות המושקעות ביותר. לדבריהם, יש להם כסף ששוכב סתם כך בחשבון העובר ושב והם היו רוצים להשקיע בו. נמאס להם לשמוע על פיקדונות שונים שהבנקים מציעים והם ביקשו שנצא לבדוק עבורם את הפרטים המעניינים ביותר בנושא. ובכן, עשינו כך וחזרנו עם ההשקעה המוצלחת ביותר – ההשקעה בזהב. הישארו אתנו ותגלו מה זה אומר.

 

ההשקעה בזהב – הרקע מהשנים האחרונות

מי מכם שעקבו אחר הזהב בשנים האחרונות, כנראה יודעים שמאז שנת 2001 מחירו של הזהב נמצא בעלייה. אמנם בשנת 2001 היה רגע שבו מחירו של הזהב ירד לשפל, אך מאז אותה ירידה, היו רק עליות לטווח הרחוק.

בחודש ספטמבר לשנת 2011 למשל, הזהב הגיע לשיא והשווי שלו לאונקיה אחת עמד על 1,900 דולרים! מי שמשקיעים בזהב ידעו לומר לכם גם מתוך שינה שמדובר בהשקעה המוצלחת ביותר. שכן, מלבד העובדה שהוא נמצא בעלייה תקופה ממושכת, הוא נוח לשימוש ולמכירה במקרה הצורך.

מומחי הזהב

מה זה בעצם "זהב" ואיך אפשר להשקיע בו?

יש מי שרואים בזהב כחומר ששייך לשוק של הסחורות. כמו למשל, הנפט, החיטה והנחושת. מדובר בטעות נפוצה שחשוב להציג אותה בפניכם. מי שמכירים את התחום באופן מעמיק, כמו למשל מומחי הזהב למיניהם, ידעו לומר לכם כי מדובר במטבע פיזי. מטבח שנחשב לעתיק ביותר מבין ההשקעות השונות.

 

חשיבות הפנייה אל מומחים בתחום הזהב

אם השקעתם בעבר בזהב, אתם בטח יודעים כי עליכם לפנות אל מומחים בתחום. שכן, יש כל מיני דרכים להשקיע בזהב. עליכם להיות בטוחים כי יש מי שמלווה אתכם ומייעץ לכם אודות ההשקעה הנכונה ביותר עבורכם. הנה כמה דרכים עיקריות שמומחים ממליצים להשקיע באמצעותן:

  1. חוזים עתידיים בבורסת הסחורות
  2. מניות של חברות שעוסקות בכל הנוגע לכרייה ולחיפוש אחר זהב
  3. רכישה של זהב ממשי (כלומר, מטבעות זהב או מטילי זהב)
  4. מטבעות ישנים שיש להם ערך של אספנות

מומחי הזהב

בחירה במומחה מומלץ בתחום – איך תעשו זאת?

אם המידע שלעיל גרם לכם להתלבט לגבי אופן ההשקעה המתאים לכם ביותר, עליכם לדעת כי תצטרכו לפנות אל מומחה בתחום הזהב. ההמלצה שלנו היא לקרוא פרטים ברחבי הרשת מבלי להציג את עצמכם. כלומר, באופן אנונימי.

שכן, אם יש בידיכם כעת מטבעות עם ערך של אספנות ואתם תכתבו פוסט בפייסבוק, הדבר עשוי לגרום חלילה לקנאה ולניסיונות גניבה (קרו מקרים בעבר). לכן, אתם צריכים לפרסם פוסט אנונימי ולבקש המלצה אודות מומחה מומלץ בזהב שיעניק לכם שירות מקצועי ואמין. רק לאחר מכן, תפנו אליו ותוודאו כי מדובר באיש מקצוע שמתאים עבורכם.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את ההשקעה המוצלחת ביותר שיש לשוק להציע לכם. נאחל לכם שתשקיעו נכון ותרוויחו המון כסף או זהב.

מומחי הזהב

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עגילי יהלום
תכשיטים
מה ההבדלים במחירים בעגילי היהלומים השונים?

מי שמתעניין ברכישת עגילי יהלומים לאחרונה, עשוי למצוא את עצמו מבולבל מעט. שכן, ההיצע הרחב מסנוור את העיניים ומקשה על הבחירה. הרי היהלומים גורמים לכולנו לרצות לקנות אותם, את כולם,

תכשיטים ומעבר
בחירת שרשרת יהלומים לאישה

כולנו זוכרים את הצילום האייקוני של מרלין מונרו כאשר על צווארה מונח שרשרת יהלומים. כיום, גם לכם ניתנת ההזדמנות לרכוש – וזאת בזכות חברת מיליון דיימונדס, החברה המובילה כיום בתחום