הכירו את רובע היהלומים של ניו יורק וכיצד מגיעים לעבוד שם

רובע היהלומים הוא אזור מרתק הממוקם בלב מנהטן, הנחשב לאחד המרכזים החשובים בעולם לסחר בתכשיטים. אזור זה, הממוקם בין הרחובות 47 ו-48 במערב מנהטן, מהווה מוקד עלייה לרגל עבור סוחרי יהלומים, צורפים ואנשי מקצוע נוספים בתחום התכשיטים מרחבי העולם. בואו להכיר אותו.

 

רובע יהלומים – רקע היסטורי

ההיסטוריה של רובע היהלומים מתחילה בשנות ה-20 של המאה הקודמת, כאשר יהודים רבים שהיו מומחים בתעשיית היהלומים, הגיעו לארצות הברית מאירופה. בזמן ההוא, תעשיית היהלומים בארצות הברית הייתה בחיתוליה ורובע היהלומים החל להתגבש כאזור שבו ניתן למצוא כל מה שקשור לתכשיטים ויהלומים – מבתי מלאכה, דרך חנויות ועד לסוחרים הגדולים ביותר. עם השנים, רובע היהלומים התפתח והפך לאחד ממרכזי הסחר הגדולים ביותר בעולם בתחום היהלומים.

מחזיק תכשיטי יהלומים

מה מיוחד ברובע היהלומים?

אחת התכונות הבולטות של רובע היהלומים היא הגיוון התרבותי שבו. ניתן למצוא שם סוחרים ועובדים ממגוון רחב של מדינות ורקעים אתניים, מה שמביא לתערובת מרתקת של מסורות, שפות ותרבויות. הסוחרים היהודים שהיו בין המייסדים של הרובע, עדיין מהווים חלק משמעותי מהקהילה העסקית שם, אבל ניתן למצוא גם סוחרים ממדינות שונות כמו הודו, בלגיה, רוסיה ועוד.

 

כך תוכלו לעבוד ברובע היהלומים!

כדי להגיע ולעבוד ברובע היהלומים של ניו יורק, ישנם כמה מסלולים אפשריים. ראשית, חשוב להבין כי העבודה בתחום היהלומים והתכשיטים דורשת מומחיות ומיומנות. אנשים רבים מתחילים את דרכם בתחום על ידי למידת המקצוע במוסדות לימוד ייעודיים או במסגרת עבודה במקומות אחרים בעולם לפני שהם מגיעים לניו יורק.

במקרים רבים, סוחרי יהלומים ותיקים מעבירים את הידע והמיומנויות שלהם לדורות הבאים במסגרת משפחתית או קהילתית. אם אתם רוצים להבין את הדברים לפרטים הקטנים ביותר, התייעצות עם עורך דין ניו יורק יכולה לעזור, אבל צריך להיות מגובשים היטב כשפונים אליו.

 

סוגי ויזות לעבודה

כדי לעבוד ברובע היהלומים של ניו יורק, יש צורך בוויזת עבודה מתאימה. ישנם מספר סוגים של ויזות עבודה שיכולות להיות רלוונטיות עבור מי שמעוניין לעבוד בתחום היהלומים. אחת הוויזות הנפוצות היא ויזת H-1B, המיועדת לעובדים מקצועיים בתחומים מסוימים.

ויזה זו דורשת מהמעביד להגיש בקשה עבור העובד, ולהוכיח כי יש לו את הכישורים והניסיון הדרושים למשרה המדוברת. סוג נוסף של ויזה שיכול להיות רלוונטי הוא ויזת L-1, המיועדת לעובדים שעוברים לסניף אמריקאי של חברה בינלאומית שבה הם כבר מועסקים. ישנם גם מקרים שבהם סוחרי יהלומים מגיעים לניו יורק במסגרת עסקאות מסחריות זמניות.

עבור מקרים אלו, ויזת B-1 עשויה להיות מתאימה, והיא מיועדת לאנשי עסקים הנמצאים בארצות הברית למטרות עסקיות זמניות כגון פגישות, משא ומתן על חוזים או השתתפות בתערוכות מסחריות. חשוב לציין כי ויזת B-1 אינה מאפשרת לעובד לקבל שכר ממעסיק אמריקאי, ולכן היא מוגבלת במובן זה.

ויזת עבודה

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פריטים יקרים
תכשיטים ומידע
הדור הבא של האופנה : ננו תכשיטים

מאז ומתמיד התכשיטים היו חלק בלתי נפרד מפרטי הלבוש של האדם. אנשים, לאורך כל הזמנים ענדו תכשיטים בצורות וגדלים שונים, ואף יש לנו כיום תיאורים מדויקים של תכשיטים מקברים עתיקים

עגילי חישוק
תכשיטים ומידע
האם עגיל הליקס הוא הטרנד החדש?

את מחפשת את העגילים החדשים שתוכלי לקנות לעצמך? אם כך, ברור מדוע את חושבת על אפשרויות שונות, כי האמת היא, שבתחום העגילים יש לא מעט חידושים והמצאות כך ששווה לבדוק

מדדים
תכשיטים ומידע
האם ניתן לקנות ביטקויין באשראי?

הביטקוין מושך לא מעט אנשים, ויש לכך סיבות טובות. מאז שהוא פרת לחיינו לפני כמה שנים, כל מי שעוסק בשוק ההון לא יכול להתעלם ממנו. בין אם אתם מעוניינים לרכוש