925? הכירו עוד 4 חותמות איכות של כסף טהור

בין המאפיינים של זהב וכסף של מי שאוהב לקנות תכשיטים צריך להכיר הוא חותמות האיכות המזהות את טוהר הכסף/זהב ממנו עשוי התכשיט.

במאמר הזה נתאר לכם את טווח איכויות של כסף טהור/זהב, איך מזהים את החותמת, דרכים נוספות לזהות אם התכשיט שקניתם מזויף או אמיתי ואיפה כדי לכם לקנות תכשיטים?

 

מה הן חותמות איכות של כסף וזהב?

על כל תכשיט או מוצר שעשוי מזהב או כסף אמורה להיות חותמת שתנגיש לכם את המידע החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת על התכשיט הזה: כמה אחוז מהתכשיט עשוי מאותו חומר?

על התכשיט יהיו מוחתמים מספרים שונים כמו 999 או 800. כל מספר בעצם מציין את אחוז הכסף ממנה עשויה התכשיט, שלמשל 800 זה בעצם 80% ו999 זה 99%. מנעד האחוזים מהם מורכבים תכשיטים שונים כשזה מגיע לכסף הם 800 – 830 – 875 – 925 – 960 – 999.

כל מה שצוין כאן בנוגע לכסף נכון גם לפלטינה וזהב.

מנעד דרגות הטוהר של זהב הוא 375 – 500 – 583 – 585 – 750 – 916 – 958 – 999.

 

איך מזהים כסף/זהב מזויף?

הדרך הקלה ביותר לזהות אם התכשיט שקניתם הוא מזויף או לא, וזה נכון גם לתכשיטים שעשויים מזהב וכסף, היא לראות אם התכשיט נצמד למגנט. אם הוא נצמד כנראה שמדובר בתכשיט אמיתי עם אחוז משמעותי ולא עבדו עליכם.

דרך נוספת והיא לראות את מידת הגמישות של התכשיט ובשביל כסף אחת הדרכים הטובות ביותר לבדוק היא להשתמש בגיר.

שפשוף קל של הגיר על תכשיט הכסף ובמידה ותכשיט הכסף שומר על צבעו המקורי, מדובר בתכשיט מקורי.

 

איך כדי לכם לקנות תכשיטים?

מומלץ תמיד לקנות או מרשת של חנויות תכשיטים מוכרת או לקנות מעסק קטן או עצמאי עם ביקורות טובות ומוניטין חיובי.

ישנם אינספור עסקים קטנים שמוכרים תכשיטים ואין סיבה של ממש שלא תסמכו עליהם, במיוחד כשיש לכם דרכים עצמאיות עכשיו לראות אם מדובר בתכשיט אמיתי או מזויף.

ובכל זאת, אנחנו ממליצים לכם לעשות מעט שיעורי בית לפני שאתם מתכננים לקנות תכשיט שעשוי להיות אולי יקר מעט ולרכוש אצל מישהו שהצלחתם למצוא עליו ביקורות חיוביות באינטרנט או המלצות אישיות שקיבלתם מחבר או בן משפחה.

 

סיכום

לא תמיד התכשיט שאתם קונים צריך להיות מכסף טהור שכן בדרך כלל הוא יהיה עשוי מציפוי וזה בהחלט עשוי להספיק לכם.

בכל מקרה עכשיו שיש לכם את הכלים לבדוק את מהימנות התכשיטים אנחנו בטוחים שתהליך הקנייה שלכם יהיה נעים וקל יותר.

אנחנו מקווים שמצאתם ערך במידע שאיגדנו כאן עבורכם.

במידה ואתם מחפשים תכשיטים אותנטיים וגורם מוסמך ממנו אפשר לקנות ולסמוך עליו, אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר של חדד https://www.hadadbros.com.

תוכלו למצוא שם מגוון של תכשיטים במחירים שונים ואנחנו סבורים שתהיו מרוצים מהשירות.

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
נעליים
תכשיטים ומידע
המתנה המושלמת לגבר שלך

יום ההולדת של בן הזוג מתקרב, ושוב נתקעת במצב בו את לא יודעת מה לקנות? יום האהבה הגיע ואת לא רוצה לרכוש את אותה המתנה הנדושה והצפויה? המאמר הזה הוא

עתיקות
תכשיטים ומידע
איך להעריך שווי שוק של רכוש עתיק

מהו הדבר החשוב ביותר בחיים? יש שיגידו אהבה, אחרים יגידו תעסוקה ואילו אחרים יגידו זוגיות או גידול הילדים. אך אתם יודעים באמת מהו הדבר החשוב ביותר בחיים? מהו הדבר שמשפיע

פריטים יקרים
תכשיטים ומידע
הדור הבא של האופנה : ננו תכשיטים

מאז ומתמיד התכשיטים היו חלק בלתי נפרד מפרטי הלבוש של האדם. אנשים, לאורך כל הזמנים ענדו תכשיטים בצורות וגדלים שונים, ואף יש לנו כיום תיאורים מדויקים של תכשיטים מקברים עתיקים