כיצד מתכננים סידור פרחים?

סידור פרחים- שזירת פרחים היא אומנות שבה מסדרים פרחים ועשבים בצורה אטרקטיבית לסידורים. הסידורים יכולים להיות סידורי שולחן, זרי מתנה, כתרי פרחים ועוד. 

 

הקדמה-

סידורי הפרחים מגיעים במגוון צורות וסגנונות, לכל סידור פרחים יש ייעוד משלו ויש סידורי פרחים שמתאימים לשולחנות באירועים, כאלו שמתאימים לבית וגם כאלו ליום האהבה. אם אתם גרים בנתניה ומחפשים סידורי פרחים במשלוח לנתניה והסביבה כדאי שתשמעו על הפרחים של אורן.

פֶּרַח

קודם כל מה הם סידורי פרחים?

את סידורי הפרחים נוכל לרכוש במקומות שונים, באתרי אינטרנט לפי הזמנה, בחנויות פרחים ודוכני פרחים, במשקי פרחים והיום אפילו בתחנות דלק. סידורי הפרחים הם התוצר של אמנות השזירה- השזירה היא הסידור והעיצוב של זרי וסידורי הפרחים.

הסידורים עצמם יכולים להיות סידורים נייחים שנועדו לשבת באגרטל ובמרכז שולחנות או סידורים ניידים כמו זרי פרחים או כתרי פרחים. השזירה היא אמנות שלומדים בה לסדר פרחים בצורה הנכונה, להתאים בין סוגי פרחים עם צרכים דומים, להושיב את הפרחים בצורה שתחמיא להם, האיזון של הפרחים עם העשב בזר ועל הפרחים עצמם.

 

אילו סידורים קיימים?

סידורי הפרחים הם רבים וכמעט לכל אירוע קיים סידור משלו- לכל סוג של זר יש שם משלו והם מתאימים למטרול שונות. דוגמאות לסידורים הם גלגלי אבל, זרי מתנה, סידורי שולחן פרחוניים, סידורי פרחים בקופסאות (כמו קופסאות ורדים), פרחים למכונית חתונה, כתרי פרחים, סידורי שער פרחים, סידורים תלויים ועוד.

הסוגים השונים מתאימים לאירועים שונים וכל סידור הוא פשוט תוצר שונה של אמנות שזירת הפרחים. הסידורים הנפוצים ביותר הם זרי המתנה וסידורי השולחן שלרוב נפגוש באירועים ובעיקר בחתונות. הסידורים לרוב יהיו מונחים באגרטל או בתוך ספוג פרחים והם נועדו לקשט ולהאיר את החלל.

פֶּרַח

איך מתכננים סידור פרחים?

השלב הראשון בתכנון הסידור הוא בחירת הפרחים, הלקוח בוחר את הפרחים לפי צבע, העדפה, מחיר, מראה או כל בקשה אחרת ומשם מתחילים לתכנן. בכל סידור כדאי לבחור כמה סוגי פרחים, צבעוניות מסויימת שתוביל את העיצוב, כלי או אגרטל, ועשב או ירק לניפוח הסידור.

במהלך התכנון כדאי לבחור את הצורה הסופית הרצוייה לדוגמא כדור, לב או זר נשפך ומשם לבנות את הזר מהפרחים הגדולים והבולטים ביותר עד לדפנות הסידור. לרוב הפרחים הגדולים יהיו במרכז הזר ובינהם ישבו עלי ירק שנועדו להבליט את הפרחים המרכזיים ולנפח את הזר.

 

לסיכום-

סידורי פרחים הם התוצרים של אמנות שזירת הפרחים, הם מגיעים בכל מיני סגנונות והם נקראים בשמות שונים לדוגמא גלגלי פרחים, זרי פרחים, קופסאות פרחים וסידורי שולחן. את הסידורים ניתן להזמין באינטרנט, למצוא אותם בחנויות פרחים או בדוכנים בצד הדרך. בניית הסידור היא אמנות של שוזרים והיא דורשת ניסיון של שנים, חפשו אחר סידורים יפים ואיכותיים.

פֶּרַח

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תכשיטי יוקרה
תכשיטים ומידע
איך תכשיטי יוקרה ישפרו לכם את ההופעה

המשפט המוכר אומר שיהלום הוא החבר הכי טוב של האישה, אבל אף אחד לא מדבר על האופן שבו התכשיט משפר את ההופעה וגורם לה להיראות כמה רמות מעל. כדי להעלות

פֶּרַח
מתנות
כיצד מתכננים סידור פרחים?

סידור פרחים- שזירת פרחים היא אומנות שבה מסדרים פרחים ועשבים בצורה אטרקטיבית לסידורים. הסידורים יכולים להיות סידורי שולחן, זרי מתנה, כתרי פרחים ועוד.    הקדמה- סידורי הפרחים מגיעים במגוון צורות

משקף
תכשיטים ומידע
משקפי שמש – תכשיט או מוצר חיוני? 

בשנים האחרונות, משקפי שמש הפכו למוצר שנמצא כמעט אצל כל אדם בתיק. ניתן לקנות משקפי שמש בכל מיני צורות, צבעים וסגנונות. ברשת אופטימיסטור תוכלו למצוא מגוון רחב של משקפי שמש. אבל